Kontakt

Kontakt2018-10-16T08:19:32+00:00

Kansli

Du når oss säkrast mellan 10.00 – 14.00

Om du inte får kontakt med oss ber vi er mejla istället, så  återkopplar vi så fort vi kan.

kansli@settlementforbundet.se

Besöksadress
Grafikvägen 11
121 43 Johanneshov (Stockholm)
Tel: 08-16 07 25
E-post: kansli@settlementforbundet.se

Personal

Lisa Ingestad
Förbundssekreterare Svenska Settlementförbundet
Telefon: 08-16 07 26
lisa.ingestad@settlementforbundet.se

Ronny Bengtsson
Information, opinion
Telefon: 070-964 6643
ronny.bengtsson@settlementforbundet.se

Frida Dahlberg
Förbundssekreterare Fritidsförbundet, internationellt
Telefon: 08-16 07 27
frida.dahlberg@fritidsforbundet.se

Ursula Diaz Diaz
Koordinator/administratör, projektledare
Telefon: 076 878 60 21
ursula.diaz.diaz@settlementforbundet.se

Staffan Lindqvist
Utbildning, projekt, internationellt
Telefon: 070-689 0724
staffan.lindqvist@settlementforbundet.se

Fredrik Thelander
Medlemskonsulent
Telefon: 08-16 07 28
fredrik.thelander@settlementforbundet.se

Klicka på länken för att hitta till oss

Grafikvägen 11